Movies
Ratings
97
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0