Titles you rated
Melo MovieRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
ErasedRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5