Movies
Ratings
101
Ad AstraRated ★ 2.0
End of WatchRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
What IfRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0