Series
Ratings
11
True DetectiveRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5