Titles you rated
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
MomRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Golden RainbowRated ★ 3.5