Titles you rated
HappyendRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5