Series
Ratings
11
Alone in LoveRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 0.5- Unanswered questionsRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 1.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 1.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0