Series
Ratings
22
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.0