Titles you rated
She and Her CatRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.5
MouseHuntRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
EpicRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0