Series
Ratings
12
HouseRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0