Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0