Series
Ratings
22
Money's WarfareRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0