Movies
Ratings
21
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
Operation ChromiteRated ★ 0.5
Public EnemyRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0