Movies
Ratings
457
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
In Another CountryRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.5- Talking ArchitectRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 2.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 1.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Public EnemiesRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 2.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0