Titles you rated
The DefectsRated ★ 2.0
UntamedRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- AbyssRated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0