Titles you rated
Radio StarRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5