Movies
Ratings
15
Despicable MeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5