Movies
Ratings
26
The IslandRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0