Movies
Ratings
235
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
HornsRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5