Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 3.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- Wonders of the UniverseRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0