Movies
Ratings
30
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0