Titles you rated
Beach BoysRated ★ 4.0
Into the SunRated ★ 3.0
Daughters of Bilitis ClubRated ★ 3.0
She is WowRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.5- Star in My HeartRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Unsolved CasesRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Falling for ChallengeRated ★ 1.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5