Titles you rated
PastaRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
CSI: NYRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
MaskRated ★ 2.5