Series
Ratings
145
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
MonstrousRated ★ 2.5
AlRawabi School for Girls Season 1Rated ★ 3.0
Feel GoodRated ★ 4.0
The CursedRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 2.5
School-Live!Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Hey! BumboRated ★ 3.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5