Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 5.0