Titles you rated
Blue Archive The AnimationRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 0.5- Star Wars: Clone WarsRated ★ 4.0
- Star Wars: Clone WarsRated ★ 4.0
- Star Wars: Clone WarsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0