Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 2.0