Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 4.5
MantisRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 0.5
Requiem for a DreamRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0