Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 4.5
My DictatorRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5