Movies
Ratings
172
SecretRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0