Titles you rated
InceptionRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.5