Movies
Ratings
434
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
In the HeightsRated ★ 4.0
Fatal JourneyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Water LiliesRated ★ 3.5
Blessedness: Monsters and SpectersRated ★ 4.0
The Living DeadRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
TomboyRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0