Series
Ratings
40
The Slave HuntersRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0