Movies
Ratings
37
Soul SurferRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0