Series
Ratings
109
ClariceRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
My Daughter's Men : Dad is Watching 3Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0