Movies
Ratings
507
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
Love in MagicRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Spy KidsRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.5