Titles you rated
OssessioneRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 2.0
Night of the Living DeadRated ★ 2.5
The Way of the GunRated ★ 3.0
Time of the WolfRated ★ 3.0
Amityville 3-DRated ★ 1.5
Tales from the Crypt: Demon KnightRated ★ 2.0
Death in VeniceRated ★ 3.0
Band of OutsidersRated ★ 3.0
Kill, Baby... Kill!Rated ★ 3.0
The SilenceRated ★ 4.0
Silent NightRated ★ 2.5
City of the Living DeadRated ★ 2.5
Human NatureRated ★ 3.5
Sullivan's TravelsRated ★ 4.0
Written on the WindRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 3.5
Into the ForestRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.5
ScannersRated ★ 3.0