Series
Ratings
249
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
The CloserRated ★ 5.0
The CloserRated ★ 5.0
The CloserRated ★ 5.0
The CloserRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
The CloserRated ★ 5.0
The CloserRated ★ 5.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The CloserRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Ripper StreetRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0