Titles you rated
Men in BlackRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0