Movies
Ratings
107
Home AloneRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0