Titles you rated
Personal TasteRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5