Movies
Ratings
373
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.5
Riding a Wave with YouRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 5.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0