Titles you rated
- My Little MonsterRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0