Titles you rated
A Good YearRated ★ 3.0
Back to BurgundyRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
DelicacyRated ★ 4.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 5.0
A Perfect ManRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 0.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
A Tale of Samurai Cooking - A True Love StoryRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Hot Summer NightsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0