Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0