Movies
Ratings
130
Blue ValentineRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 5.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Fabulous Baker BoysRated ★ 4.5
A Whisker AwayRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Spring Bears LoveRated ★ 5.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
The Book of SolutionsRated ★ 3.5
Hope FloatsRated ★ 4.0