Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
PiperRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0