Movies
Ratings
618
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0