Titles you rated
Men in BlackRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 2.5
Juror 8Rated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
People in ElanciaRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
The Death of StalinRated ★ 2.5
Kim-GunRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
WeinerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0- Ren Zai San HeRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0