Movies
Ratings
58
One-LineRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The FortressRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 1.5